+420774152624 | info@tojako.cz

O nás

Pár slov o našem architektonicko-projekčním ateliéru

NÍZKOENERGETICKÉ DOMY PLZEŇ přináší architektonické a projekční služby v oblasti projektování převážně nízkoenergetických rodinných domů. Držíme se hesla, že v jednoduchosti je krása. Že co je okázalé, nemusí nutně znamenat krásné. A naopak. Že je přirozené spojení člověka s přírodou, splynutí interiéru s exteriérem. Bydlení bez hranic znamená život bez hranic.

Na první pohled to ani nemusí vypadat, ale i taková relativně malá stavba jako je rodinný dům může je pěkný oříšek. Naplnit všechna přání investora, vyhovět požadavkům stavebního úřadu, stavbu vhodně umístit na pozemek i orientovat ke světovým stranám, to vše a ještě mnohem více je potřeba řešit a důkladně promyslet již od počáteční architektonické studie objektu, aby při následné tvorbě projektové dokumentace rodinného domu nedocházelo k nepřijemnostem a nedorozumění.

Klademe důraz na jednoduchost a přehlednost dispozic i konstrukčního řešení, máme rádi moderní domy a nadčasové věci. Samozřejmostí je navrhování staveb s ohledem na úspory energií v nízkoenergetickém standardu. Nízkoenergetické domy mají budoucnost! Vymyslíme pro Vás dům na míru, se kterým nezapadnete. Naše domy navrhujeme tak, jako bychom v nich měli žít my. Rodinné domy jsou naší specialitou, ale zaměřujeme se i na bytovou a administrativní výstavbu. Přesvědčte se o tom sami a kontaktujte nás se svými požadavky!